AKTES

- 1983 Yılında Makina Yüksek Mühendisi Ahmet KARAKAYA tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.
- Hizmet vermeye Tekstil Kliması malzemeleri üretimi ve taahhüt işleri ile başlamış daha sonra teknolojik tesisatlar proje ve uygulamalarını da bünyesine katmıştır.
- 1990 Yılında AKTES MÜHENDİSLİK SAN. ve TİCARET A.Ş.’ye dönüşerek hizmet alanını genişletmiştir. Diğer işlerinin yanı sıra mekanik tesisat işlerine de başlamıştır.
- 1995 yılından sonra mekanik tesisatlar konusunda uzmanlaşmış kadrolarıyla bir çok projeye katkıda bulunmuş ve başarıyla tamamlamıştır.
- Merkez ofise bağlı 30 kadar mühendis ve teknik elemanlarıyla sektörün önde gelen mekanik taahhüt firmaları arasına girmiş ve aynı özveri, kaliteli iş yapma prensipleriyle yoluna devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Aktes Mühendislik, sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesini, güvenirliğinin ve müşteri memnuniyetini, başarının anahtar ı olarak görmektedir. Bunun için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini bir rehber olarak benimsemiştir.
En üst düzeyde müşteri tatminini sağlamak ve uzun vadeli başarı için, başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile gerekli hizmet ve ürünlerin en verimli, en uygun maliyetli, zamanında ve en kaliteli şekilde müşteriye sunulması ve müşteri istek ve beklentilerinin tamamının eksiksiz karşılanması gerekmektedir. Bunun için AKTES MÜHENDİSLİK yönetimi tarafından gerekli tüm kaynak ihtiyaçları karşılanacaktır. Sürekli iyileştirme felsefesi uygulanacaktır. Tüm personelimizde aynı kalite bilinci oluşturulmuştur. Tedarikçi ve müşterilerle iletişim en etkin şekilde sağlanmaktadır.

TEKNİK PERSONEL

İsmet Mura
Makina Mühendisi
Tunç Karakaya
Makina Mühendisi
Metin İnyayla
Makina Mühendisi
Barış Saka
Makina Mühendisi
Ali Karakuş
Makina Mühendisi
Necat Ilgaz
Makina Mühendisi
Birol Deniz
Makina Mühendisi
Hüseyin Denizci
Makina Mühendisi
Cihangir Demirtaş
Makina Mühendisi
Deniz Ayaz
Çevre Mühendisi
Muhammet Ali Karalı
Teknik Ressam
Tarkan Ayrancı
Teknik Ressam
Burcu Altunsoy
Teknik Ressam
İnan Durmuş
Tekniker
Taylan Begecarslan
Tekniker
Ziyafer Evcimik
Formen
Ekrem Bal
Formen
Tacittin Demir
Formen
Mehmet Aslan
Formen
Halil Şahin
Formen
Ali Çekinkaya
Formen